molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Még öt csapat százszázalékos a terembajnokságban

2015. január 19., hétfő 18:47
Az elmúlt hétvégén húsz mérkőzéssel folytatódott a NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM TEREMLABDARÚGÓ BAJNOKSÁG a Bem József Általános Iskolában. A négy csoportban negyven csapattal zajló bajnokságban még öt csapat (MARSO KFT, PIKOLÓ SÖRÖZŐ, DIEGÓ-S FIÚK, NYÍR-CHEM KFT, KÉT BALL FC) százszázalékos. A küzdelmek a február 28-án megrendezésre kerülő SZUPER DÖNTŐIG zajlanak, ahol a négy csoport 1 - 2 helyezettjei két négyes csoportban döntik el ki lesz Nyíregyháza 2014 - 2015 évi SZUPER TEREMBAJNOKA. A fotón az FC SZPARTAK KERTVÁROS játékosa ISTVÁN GERGELY látható aki a hétvégén négy gólt rúgott a GEOPROFI-STEEL BUILDING csapata ellen játszott mérkőzésükön, és tizenöt góljával vezeti a „D” csoportban a góllövő listát, illetve a négy csoport közül is ő a csúcstartó.

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk