molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Hajdúböszörménybe került a vándorserleg

2014. december 29., hétfő 10:06

Mellékletek:

Hétvégén került megrendezésre a 3. NYÍRERDŐ - RETRO RÁDIO Kupa Öregfiúk teremlabdarúgó Torna, a Nyírsuli Kft. szervezésében. Három megyéből 11 településről 26 csapat részvételével. A torna nagy sikerrel zajlott, igen színvonalas mérkőzéseket és Hajdúböszörményi győzelmet láthatott a két nap alatt kilátogatott mintegy hatszáz néző. A díjakat Szalacsi Árpád a Nyírerdő Zrt. vezérigazgatója, Szakács Tibor a Retro Rádio ügyvezető igazgatója, Bicsérdy Rita a SKY Travel Utazási Iroda tulajdonosa és Kósa Árpád a Nyírsuli Kft. ügyvezető igazgatója adta át. Végeredmény letölthető a mellékleteknél! Fotón a győztes csapat a támogatókkal látható.

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk