molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

3. Nyírerdő - Retro Rádió Kupa

2014. december 22., hétfő 15:21

Mellékletek:

3. alkalommal kerül megrendezésre a NYÍRERDŐ Zrt – RETRO RÁDIO Kupa Öregfiúk Teremlabdarúgó Torna. A torna sorsolását a mellékleteknél letölthetik illetve néhány információ a tornával kapcsolatosan. A tornára rekord (26 - csapat) nevezés érkezett így öt négyes és két hármas csoportban bonyolítjuk a mérkőzéseket. A négyes csoportokban a játékidő 2 x 10 perc és körmérkőzések után továbbjut az első két helyezet a hármas csoportokban a játékidő 2 x 15 perc és a csoport győztesek jutnak tovább a 28-án rendezendő egyenes kieséses döntőbe. A mérkőzésekre kérem legkésőbb a kiírás szerinti idő előtt fél órával megjelenni szíveskedjenek és versenybizottságnál a név szerinti (12 fő/csapat) nevezéseket mez szám szerint leadni szíveskedjenek. A torna folyamán a szűk időrend miatt várakozási idő nincs. Itt tudják átvenni 1db személyi igazolvány ellenében az öltöző kulcsot. A torna folyamán a becsúszás SZABAD LABDÁRA ENGEDÉLYEZETT ezért így gól is szerezhető - a becsúszva történő szerelést sárgalappal a hátulról  történő becsúszást kék lappal (két perces kiállítás) büntetjük. A piros lappal történő kiállítás esetén a csapat csonkán játssza tovább a mérkőzést és a kiállított játékos a következő mérkőzésen nem szerepelhet – súlyosabb esetben a versenybizottság dönt! Az oldalvonalat elhagyó labdát kézzel és lábbal is játékba lehet hozni. A csoportokból történő továbbjutás sorrendje egyenlő pontszám esetén a következő: EGYMÁS ELLENI MÉRKŐZÉS EREDMÉNYE GÓLKÜLÖNBSÉG TÖBB RÚGOTT GÓL TÖBB GYŐZELEM SORSOLÁS A torna folyamán színvonalas büfé ellátással várjuk Önöket.KÉREM A SORSOLÁS KÉZHEZVÉTELÉT KÖVETŐEN A TUDOMÁSUL VÉTELRŐL EGY „OK” VISSZAJELZÉST RÉSZEMRE KÜLDENI SZÍVESKEDJEN! A SORSOLÁS MEGTEKINTHETŐ HONLAPUNKON a www.nyirsuli.hu weboldalon a mellékleteknél! Tisztelt Csapatvezető! Kérem Önt, hogy csapatát a torna jó hírnevének megtartása érdekében sportszerű küzdelemre inspirálja. JÓ HANGULATBAN BÚCSÚZTASSUK EL A 2014-es ÉVET EGYÜTT! A tornára jó felkészülést kívánok! Üdvözlettel: Dajka LászlóSportszervezőVárosi Kispályás Bizottság Elnök

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk