molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

KIRÁLYGOLD csapata a nyerő

2014. december 22., hétfő 15:12

Mellékletek:

Nagy sikerrel zárult a harmadik alkalommal megrendezésre került SZABOLCS TAKARÉK KARÁCSONY KUPA Országos teremlabdarúgó torna Nyíregyházán a Bem József Általános Iskola csarnokában. A Nyírsuli Kft. által szervezett tornán három megyéből és tizennégy településről harmincnégy csapat vett részt. A sportszerű küzdelmeket hozó hatvanegy mérkőzésen mindhárom napon telt ház volt. Döntőben a KIRÁLYGOLD csapata 1:0 arányban legyőzte RED WOLF együttesét és elnyerte a vándorserleget. Az eredmény lista letölthető a mellékleteknél! Fotón a nyertes csapat, készítette: Cseke Bea

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk