molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Ünnepi teremtornák

2014. december 02., kedd 12:23
Decemberben több teremtornát is rendeznek Nyíregyházán. A Szabolcs Takarék Karácsony Kupát december 19-21. szervezik meg, melyen 32 csapat rúgja majd a bőrt. A 200 ezer összdíjazású torna helyszíne a Bem József Általános Iskola lesz. Szintén ebben az iskolában csapnak össze a 35 év felettiek a III. Nyírerdő-Retro Rádió Kupán. A 24 induló csapat három dobogós helyezettje között 150 ezer forint kerül szétosztásra. A szervező, a Nyírsuli Kft. a nevezéseket december 12.-ig fogadja el. Nevezni és érdeklődni Dajka Lászlónál lehet, a 0630/700-21-58-as telefonszámon, illetve a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. email címen.

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk