molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Elindult a SZI-ZO sport teremlabdarúgó bajnokság

2014. november 14., péntek 13:33
Öt mérkőzéssel kezdetét vette a NYÍRSULI SZI-ZO SPORT TEREMLABDARÚGÓ BAJNOKSÁGA, a Bem József Általános Iskola gyönyörűen felújított csarnokában. A 2015. február 28-ig tartó bajnokságban négy tízes csoportban, negyven csapat mérkőzik meg a NYÍREGYHÁZA ABSZOLÚT TEREMBAJNOKA CÍMÉRT. A tegnapi mérkőzéseken a GENEZIS FC nagy csatában győzte le a PROFIL TREND KFT csapatát, a  „C” csoportos kitűnő fiatal játékosokból álló  ROZSRÉT SE nem kis meglepetésre nagy arányú vereséget szenvedett a nála alacsonyabb („F” CSOPORTOS) osztályban játszó HIREX GÁZ KFT  csapatától. A szabadtéri bajnokság egyetlen 100%-os csapata a RED WOLF gárdája, óriási csapást mért az osztálytárs NEV-ÚT Kft. gárdájára. A VÖRÖS ÖRDÖGÖK  csapata nagy hátrányból is döntetlenre hozta ki a mérkőzést, a végén kissé elkényelmesedő NESTTA ellen. A záró mérkőzés igazi futball fesztivált hozott, az  „A” csoport igen erős T-FORG TRANS KFT csapata sportszerű küzdelemben maradt alul, a „C” csoport egyik legerősebb csapata a CIVIS MÁRVÁNY KFT ellen. A bajnokság szombaton reggel a BUJTOSI SZABADIDŐ CSARNOKBAN folytatódik tíz mérkőzéssel, és vasárnap délelőtt a Bem iskolában zárul az első forduló. Eredmények : PROFIL TREND KFT GENEZIS FC 3:4 ROZSRÉT SE HIREX GÁZ KFT 1:4 RED WOLF NEV-ÚT KFT 8:1 VÖRÖS ÖRDÖGÖK NESTTA 5:5 T-FORG TRANS KFT CÍVIS MÁRVÁNY KFT 2:3 Fotón a RED WOLF - NEV-ÚT KFT mérkőzés kezdő rúgása látható.

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk