molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

SZI–ZO SPORT Teremlabdarúgó Bajnokság sorsolása

2014. november 05., szerda 14:04

Mellékletek:

TISZTELT ÉRINTETT CSAPATVEZETŐK! Mellékelten küldöm a SZI-ZO SPORT Teremlabdarúgó Bajnokság sorsolását. Az „A” csoport mérkőzései mindig csütörtökön kerülnek megrendezésre. Az első fordulóban, a november 15-re sorsolt csapatok, pirossal kiemelt mérkőzései a Bujtosi Szabadidő Csarnokban kerülnek megrendezésre! Ezen a napon kérem a nagy parkoló felől érkezzenek a csapatok, és a küzdőtéren tőlem kapnak majd kulcsot személyi igazolvány ellenében. Egy alkalommal játszunk a csarnokban a többi forduló már mindig a Bem Iskolában lesz. Kérem a szabadtéri bajnoksághoz hasonlóan az igazolásokat és a jegyzőkönyveket hozzák a mérkőzésekre. Bármilyen észrevételük van kérem jelezzék felém. A bajnokságra jó felkészülést kívánok minden résztvevőnek.   Üdvözlettel: Dajka LászlóSportszervezőVárosi Kispályás Bizottság Elnök

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk