molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Minden kispálya villanyfényes

2014. október 30., csütörtök 09:33
Mindegyik kispálya világítással rendelkezik a Városi Stadionban. Az "A" jelű pályán szerdán már bajnokit rendeztek. Elkészült a világítása a Városi Stadion „A” jelzésű salakos kispályájának. A nettó 2,3 millió forintos beruházásnak köszönhetően már a sportlétesítmény valamennyi, összesen 6 db kispályája rendelkezik világítással. A fejlesztés során 130 m kábelt fektettek le, 4 db 7,5 méter magas lámpaoszlopot állítottak fel, melyekre 8 db reflektort szereltek. Az „A” jelű kispálya világítását szerdán adta át Dr. Kovács Ferenc, Nyíregyháza polgármestere. - Másfél év alatt három kispálya kapott világítást, így már nincs akadálya annak, hogy a következő bajnokságban 130 csapat induljon, mivel este is lehet mérkőzéseket rendezni. Persze nem állunk meg, van még mit csinálni, a tervek szerint rövidesen új padokat helyezünk ki, hogy még konfortosabb legyen a játékosoknak illetve a szurkolóknak a pályák környéke - mondta Dr. Kovács Ferenc polgármester. A csapatok már a héten a reflektorok fényében játszhattak, tavasszal pedig mindegyik bajnoki mérkőzés villanyfényes lehet. Dankó L., nyiregyhaza.hu Fotók: Cseke Bea

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk