molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Véget ér az őszi szezon

2014. október 28., kedd 15:10
A héten befejeződik a Városi Kispályás labdarúgó bajnokság őszi idénye. Közel 600 mérkőzést játszottak a csapatok. A héten már csak azokat a mérkőzéseket pótolják, melyek az esőzések miatt elmaradtak. Szerdán véget ér az őszi idény a Szi-Zo Sport Városi Kispályás bajnokságban, mely sportszerű mérkőzéseket hozott. - Tudomásul vették a csapatok is, hogy ide szórakozni, sportolni járnak az emberek, ezért kevés volt a kiállítás. Persze egy-egy csoportban presztízs mérkőzéseket vívtak az együttesek, az Old Boys csoportban például sok olyan labdarúgó is van, akik komoly sportmúlttal rendelkeznek. Népszerűek voltak a találkozók a szurkolók, családtagok körében is, hetente több ezren megfordultak a Városi Stadionban – mondta Dajka László, a Nyírsuli Kft. szervezője. A lebonyolításban sokat segített, hogy a kispályák nagy része villanyvilágítást kapott, így késő este is lehetett találkozókat rendezni. Mindez a 108 nevezett együttes dolgát is könnyítette, mivel munkaidő után több labdarúgóra számíthattak. A szabadtéri szezon után novemberben már indul a terembajnokság, melyre 40 csapat nevezett. A mérkőzéseket a Bem iskola tornatermében tartják. DL, nyiregyhaza.hu

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk