molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Elkezdődött a kispályás bajnokság

2014. augusztus 13., szerda 10:30
Hétfőn kezdetét vette a Szi-Zo Sport Nyíregyházi Városi Kispályás Labdarúgó Bajnokság 2014/2015-ös szezonja. 108 csapat résztvételével az első napon 15 mérkőzésre került sor az igazi kánikulai melegben. A játékosok teljesen megújult pályákon és környezetben vehették birtokba a küzdőteret a Nyírvv Kft. jóvoltából. Az őszi idényben 10 csoportba osztva küzdhetnek meg a benevezett csapatok a pontokért, egészen október 31.-ig a Városi Stadion salakpályáján. A fotókat Dajka László készítette.

Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk