molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Gyulaházán az U15 kézisek

2018. augusztus 28., kedd 11:09

Hétfőtől péntekig bevált helyszínen, Gyulaházán készülnek a Nyíregyházi Sportcentrum U15-ös fiú kézilabdázói a szeptember eleji bajnoki rajtra.

- Naponta hármat edzünk, reggeli előtt a szabadban, a falu szélén futunk, délelőtt és délután pedig teremben dolgozunk. A srácok komoly terhelést kapnak a héten, épp ezért remek szolgálatot tesz a csarnok épületében található úszómedence, ahol a fiúk a foglalkozások közt lelazíthatják az izmaikat. A munka mellett a kikapcsolódásra is fordítunk időt, ma este megnézzük a Vidi meccsét, csütörtökön pedig szalonnát fogunk sütni. Eddig mindenki lelkes és motivált, remélem kitart a srácok lelkesedése - adott helyzetjelentést Gyulaházáról Tarnavölgyi Gergely, a csapat edzője.


Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk