molino 4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Nagy játékkal nyertek a kézis lányok

2018. máj. 16., szerda 13:50

Véghajrájához érkezett a Nyíregyházi Sportcentrum serdülő leány kézilabda együttese az országos bajnokságban.

Utolsó előtti fordulóján Berettyóújfalu csapatához utaztak revansot venni az őszi szezonban elszenvedett vereségért (15-20). Az edzések során felkészült ellenfeléből Bíróné Nádasi Marianna csapata, és sok mindent meg is tudtak belőle valósítani a lányok a mérkőzés folyamán. A Sportcentrum dinamikusan támadt és a védekezésben is messze felülmúlta az ellenfelét. Igaz ugyan, hogy sok volt a pontatlanság, de Nyíregyházát a szíve vitte előre a játékban.

Berettyó M.S.E – Nyíregyházi Sportcentrum 21-26 (10-13)

Nyíregyházi Sportcentrum: Kostyó Panni 7/4, Kovács Napsugár 6, Pap Zsófi 4, Makkai Kitti 3, Karaf Dina 1, Torkos Lilla 3, Gergely Petra 2, Barzó Panna, Kiss Petra, Asztalos Dóra, Dudás Boglárka, Várkondi Kiara, Szegedi Sára.


Oldalunk sütiket használ a megjelenítéshez. Honlapunkon cookie-kat használunk annak érdekében, hogy jobb szolgáltatást nyújthassunk Önnek. Cookie szabályzat..

Elfogadom a sütik használatát.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk