4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Nem maradt izgalom a végére

2018. április 24., kedd 14:35

A Nyíregyházi Sportcentrum leány kézilabda csapata remekül játszva legyőzte a Mezőkeresztes VSE együttesét a serdülő bajnokság soros fordulóján.

Az első percekben még nem igazán állt össze a nyíregyháziak játéka, majd Kostyó Panni és Kovács Napsugár betöréseivel és Pap Zsófi szélső góljaival magabiztos vezetést szereztek az első félidő végére. Makkai Kitti és Torkos Lilla a védekezés vezérei voltak, de a csapat minden tagját dicséret illeti a helyenként káprázatos játékért.

A végére nem maradt izgalom, Nyíregyháza kilenc gólos előnnyel zárta az összecsapást.

Nyíregyházi Sportcentrum – Mezőkeresztes VSE 29-19 (14-10)

Kostyó P. 8, Kovács N. 9, Pap Zs. 4, Makkai K. 1, Karaf D. 1, Torkos L. 1, Gergely P. 2,             Barzó P. 1, Asztalos D., Molnár L., Dudás B., Várkondi K., Szegedi S.