4_ 5 6 7 8 12 mozdulj 10 11

Tizenhárom góllal nyertek a kézilabdás lányok

2018. április 17., kedd 17:38

Folytatódott a bajnoki pontvadászat az országos serdülő leány kézilabda bajnokságban.

A Nyíregyházi Sportcentrum leány kézilabda csapata Kisvárdára utazott a huszadik bajnoki fordulóra. Érződik már a sportcentrumosok játékán, hogy közeledik a bajnokság vége. Enerváltan és sok hibával kezdték a találkozót. A második játékrészre javult a védekezés, Kostyó, Torkos és Makkai vezérletével pedig egyre több szép megoldás született támadásban.

Kisvárdai KC II. – Nyíregyházi Sportcentrum 12-25 (7-9)

Nyíregyházi SC: Kostyó P. 8, Makkai K. 5, Torkos L. 3, Gergely P. 3, Kovács N. 2,Pap Zs. 1, Karaf D. 1, Asztalos D. 1, Barzó P. 1, Fehér V., Dudás B., Várkondi K. Szegedi S. (kapusok)