Rajtol a tavaszi szezon a leánybajnokságban

2018. február 15., csütörtök 11:17

December 14-én játszotta a 2017-es esztendő utolsó bajnoki mérkőzését a Nyíregyházi Sportcentrum leány serdülő kézilabda csapata.

Az azóta eltelt két hónap kemény munkával telt az aktív feltöltődési időszakban. Alapozó jellegű edzések és edzőmérkőzésekkel készültek a nyíregyházi lányok a héten startoló bajnokságra. A Sportcentrumosok mérlege 13 mérkőzésből 8 győzelem 1 döntetlen és 4 vereség, ezzel az eredménnyel csupán két ponttal vannak lemaradva jelenleg a dobogóról az Észak-Keleti csoportban. Fontos lenne a jó kezdés a Sárospataki USI együttese ellen, mert a győzelemmel feljebb léphetnének a Sportcentrumos lányok a tabellán (5. hely).

A mérkőzés ideje: 2018.02.15., csütörtök 15.00 óra

A mérkőzés helyszíne: Nyíregyháza, Kertvárosi Általános Iskola tornaterme

(a képen a Nyíregyházi Sportcentrum serdülő leány és a Kölcsey DSE junior leány kézilabda csapata látható edzőmérkőzés után)